Sąd w Łodzi. 322 tysiące złotych za poślizgnięcie się na chodniku | Adwokat Piotr Dorniak Jelenia Góra

Sąd w Łodzi. 322 tysiące złotych za poślizgnięcie się na chodniku

odszkodowanie za poslizgniecie na chodniku 2

odszkodowanie za poslizgniecie na chodniku 2

Sąd Okręgowy w Łodzi przyznał rekordowe odszkodowanie. Kwota wynosi 322 tysięcy złotych. Sąd w Łodzi przyznał kwotę kobiecie, która poślizgnęła się na chodniku. 


Seniorka z Łodzi po tym, jak poślizgnęła się na chodniku, wymaga całodobowej opieki. Sąd Okręgowy w Łodzi przyznał emerytce, która przewróciła się na oblodzonym chodniku, idąc do spółdzielni zapłacić czynsz, rekordową sumę 322 tys. odszkodowania. Rekompensatę dla seniorki zapłacić ma firma, do której obowiązków należało sprzątanie i odśnieżanie terenu spółdzielni.


Bliscy seniorki, w jej imieniu pozwali spółdzielnię i firmę sprzątającą. Spółdzielni udało się jednak udowodnić, że obowiązek sprzątania powierzyła ona prywatnej firmie i nie ma w tym jej winy.


Kobieta z Łodzi chwilę po upadku czuła się dobrze. Poszła nawet do spółdzielni zapłacić czynsz, a następnie wróciła do domu. Dopiero potem jej stan zaczął się pogarszać. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie okazało się, że ma krwiaka śródczaszkowego i częściowy niedowład. Seniorka straciła też pamięć oraz umiejętność liczenia i czytania. Kobieta trafiła do całodobowej placówki opiekuńczej.


źródło: www.o2.pl

Firma ubezpieczeniowa zaniża lub odmawia wypłaty odszkodowania??

Wyślij wiadomość na adres adw.dorniak@gmail.com lub zadzwoń 887 887 995

INNE ARTYKUŁY

Przeczytaj również